Blog

Çeyiz

Yatak Odası Eşyaları

Yeni evlenen çiftler için en önemli odalardan biri olan yatak odası da yine gelinin çeyiz setinde bulunması gereken eşyalardan oluşuyor. Hem gelinin hem de damadın zevkine göre olması gerektiği düşünülse de daha çok gelinin istekleri burada geçerli oluyor.

Yatak odası için mutfak eşyalarında olduğu gibi uzun bir liste bulunmuyor. Yatak odası için hazırlayacağınız listenin ilk sırasında çift kişilik yatak ve bunla uyumlu yatak odası takımı bulunuyor. Yatak odası takımında gardırop, iki tane komodin ve şifonyer olması gereken eşyalar arasında yer alıyor. Yorgan ve yastıklar, dolapta kullanacağınız askılar listenizin devamında yer alan ve öncelikli alınması gereken eşyalardan oluyor. Ayrıca birkaç çeşit nevresim takımı ve yatak örtüsü, yaz ayları için pike takımları da olması gereken eşyalar arasına ekleniyor.

Yatak odası eşyaları alınırken de yine misafirleri düşünmeniz gerekiyor. Birden fazla misafir nevresim takımı almanız yatıya gelen misafirleriniz karşısında zor durumda kalmamanızı sağlıyor.

Yatak odası için gerekli olan perde ve halı da liste hazırlanırken unutulmadan ekleniyor.

Banyo Eşyaları

Banyoda kullanacağınız eşyaları çeyiz setinize eklerken kendi tarzınızı yansıtacak şeyler bulabiliyorsunuz. Bunun için öncelikle banyonuzun modern, klasik ya da romantik tarzlardan hangisiyle tasarlamak istediğinize karar veriyorsunuz. Sonrasında alacağınız banyo takımları ve havluları buna uygun olarak seçiyorsunuz.

Banyo eşyası olarak çeyiz seti listenize öncelikle banyo havlularını ve bornoz takımlarını ekliyoruz. Ayrıca el ve ayak havlularının yanı sıra misafir havluları da bulunması gereken eşyalar arasında yer alıyor. Banyoda listenin ilk sıralarında bulunan havluların ardından banyo seti ve çöp kovasını ekliyorsunuz. Listenin diğer kalemleri ise taraklar, saç fırçası ve banyoda kullanacağınız halı oluyor.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Cotton Box Dantelli Bambu Bornoz Çeyiz Set

599.00
Cotton Box Dantelli Bambu Bornoz Çeyiz Set

Elart Çeyiz Paketi 10 Parça Oscar Cappuccino

1,699.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Elart Çeyiz Paketi 10 Parça Oscar Zümrüt Yeşili

1,380.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Elart Çeyiz Paketi 10 Parça Oscar Antrasit

1,999.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Elart Çeyiz Paketi 10 Parça Oscar Gümüş

1,999.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Elart Çeyiz Paketi 10 Parça Oscar Mavi

1,999.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo
Listeye geri dön