Blog

Güneşlik Perde Nedir?

Evlerde tercih edilmiş olan perdelerin birçok farklı modeli vardır. Hem klasik hem de modern perde olarak tanımlanan ürünlerde, güneşlik mutlaka bulunur.

Güneşlik adı verilen perde, ışığın girmesini engelleme özelliğine sahiptir. Güneşlik perde modelleri çok değişik desenler ve figürler ile dikkat çeker.
Güneşlik perde olarak bilinen ürün, evin farklı yerlerinde tercih edilebilir. Buna göre en çok kullanılan odalar salon ve yatak odasıdır. Özellikle sabah erken vuran güneş ışığı, uyuyan bir kişiyi rahatsız edebilmektedir. Bunun önüne geçmek ise güneşlik perde ile mümkündür. Piyasada yer alan güneşlik perde türleri ise şöyledir;

Saten kumaş kullanılarak üretilmiş olan güneşlik bir perde, çok büyük bir ilgi toplamaktadır. Bunun nedeni ise mevcut perdenin güneş karşısında iyi bir performans göstermesi ve güneş ışınlarını asla geçirmemesidir.
Bunun yanı sıra blackout kumaşlı perdeler, birçok insana göre piyasanın en iyi güneşliği olarak dikkat çeker. Özel bir kumaş üzerinden, mükemmel bir işçilik ile tasarlanmış olan bu perde, bu sayede hem yatak odası hem de salonda çok iyi bir sonuç verir. Bu şekilde güneş ışınları sizi asla rahatsız etmeyecektir.
Güneşlik perde formatına uygun olan bir başka ürün ise fon perdedir. Zaten bu perdenin kalın bir kumaş üzerinden üretilmesi, perdeyi bir güneşlik formatına sokmuştur.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Taç Saten Beyaz Güneşlik Perde

72.00311.00
Taç Saten Güneşlik Perde Güneşe Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Perdelerimiz yıkandığında ütü gerektirmez. Lüks gramajlı beyaz saten güneşlik perdesidir. Düz

Taç Saten Ekru Güneşlik Perde

72.00311.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo
Listeye geri dön