Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz;

Yumaklar Tekstil San. ve Tic. Paz. A.Ş olarak 1940 yılından itibaren Ev tekstili alanında faaliyet gösteriyoruz. Sektör tecrübemiz ve bilgi birikimiz ile tüm Türkiye’ye satış ve satış sonrası destek veriyoruz. Ev tekstili ve çeyizlik ürün guruplarında müşterilerimizden gelen talepleri kaliteli işçiliği ve yaratıcılığı ile karşılayarak kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Ev Tekstili ve Çeyizlik Ürünlerde Markalı Ürünler ve bu sektörcü öncü bir çok markanın da ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. 10.000 farklı model, renk seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı her kalite ve fiyat aralığında ürünleri sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Başta insan olmak üzere doğaya ve çevreye saygılı bir çalışma anlayışını benimseyerek, siz değerli müşterilerimizin güvenini hak etmek en önemli prensibimizdir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle kalite standartlarımızdan ödün vermeden ürün yelpazemizi geliştirerek müşteri portföyümüzü büyütmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sektörde çıtayı daha da yukarı taşımak için her geçen gün daha özverili ve istekli şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu hedefimize ulaşabilmek için de teknolojiye ve insana yatırım yapıyoruz. Sürekli bir yenilik anlayışı ile en mükemmeli aramaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Takım çalışmasına odaklı, başta müşterilerimiz olmak üzere iş ortaklarımızın hayatına değer katan ürün ve hizmetlerin üreticisi olarak sürekli gelişmeyi kendimize vizyon olarak benimsiyoruz.

Saygılarımızla

 

Satış Yaptığımız Platformlar