60 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ!

İade ve Değişim

İade/Değişim Prosedürü

İade Şartları

Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz, ürün size ulaştığında paketi teslim almayın, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edin.

Ürün orijinal ambalajında değilse veya kurulmuşsa, iade edilen ürünün bedeli, nakliye ve varsa montaj bedeli düşülerek Yumaklar Concept online magazadan kullanabileceğiniz hediye çekine yüklenir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra değişim yapmak isterseniz 14 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden sipariş numaranız ve değişim olacak ürünün tam adını belirterek; yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz.

İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli ve varsa montaj bedeli alıcıya aittir. Demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

 

İade/Değişim Kapsamındaki Ürünler

İade/değişim edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, iade kargo sürecinde hasar görmemiş olması gerekmektedir.

İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile kargo masrafını ve varsa montaj masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz.

Tüketicinin isteği doğrultusunda özel yapılmış ürünler iade/değişim kapsamı dışındadır.

Sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri firma yetkilisi önünde açıp; hasarlı ise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Sipariş iadesi en geç 15 iş gününde yapılmaktadır.

Kusurlu Ürünlerin İade/Değişimi

Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz fatura ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir hemde ürünlerle birlikte gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi için Müşteri Hizmetleri bölümümüz, ürünün hasar veya ayıbını gösteren fotoğraf göndermenizi talep edebilir. Yapılan inceleme sonucunda tüketici kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır.

Alışveriş sepeti

Giriş yap

Henüz hesap yok mu?