Blog

Modern Salon Perdeleri

Salon perde modelleri arasında en çok kullanılan çeşitler arasında stor perde de yer almaktadır. Stor perde çeşitleri arasında zebra perde ve desenli perdeler yer alır. Salon, mutfak ve yatak odası tarzı alanlarda stor perdenin birçok farklı modeli bulunur.

Tül perdeleri fon perde kullanarak tamamlayabilirsiniz. Tül perde modelini genellikle açık tonlarda seçilmektedir. Beyaz, bej ve taş rengi tonları genellikle kullanılan tonlar arasındadır.

Tül perde modeli ile kombine edilecek fon perde modelini ise antrasit tonlarda veya pastel renklerde tercih edebilirsiniz. Seçim sırasında önemli olan her konuda uyumu yakalayabilmektir.

En Son Çıkan Perde Modelleri

Salon dekorasyonu için en uygun tül perde modelleri arasında buluna son çıkan modeller ilgi görmektedir. Yeni modeller fon perdenin iç kısmında kullanılan modellerdir.

Farklı desenlere ev sahipliği yapan tül perdeler genellikle beyaz renkte tercih edilmektedir. Tül perdeler son zamanlarda kısa değil uzun bir yapıda kullanıma sunulmaktadır.

Uzun perde kullanımını sadece tül perde şeklinde ya da fon perde ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Seçmiş olacağınız perdelerin deseni ve rengi salondaki mobilyalar ile uyumlu olmalıdır.

Kullanacağınız renk mobilyalar ile uyum içinde olduğunda odada ferah bir görüntü hâkim olacaktır. En doğal perde seçimini bu şekilde gerçek kılabilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER

1. Kalite Brillant Ekru / Beyaz Stor Perde

20.00514.90
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

1.Kalite Brillant Hazır Pliseli Zebra Perde Beyaz Etek Dilimli

480.00800.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

1.Kalite Brillant Hazır Pliseli Zebra Perde Krem Etek Dilimli

480.00800.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Bambu Kaliteli Tül Perde

200.001,500.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

BBrillant Yeni Desen Ütü İstemez Kırışmaz Etek Desenli Tül Perde

90.00675.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo
Listeye geri dön