Blog

Ofis İçin Stor Perde Seçimi Nasıl Yapılır?

Ofis için stor perde seçimi konusu oldukça önem taşımaktadır. Ofis ortamında konforlu perde kullanımı için seçimlere dikkat etmelisiniz.

Yaşam alanlarımızda epeyce kullanım ihtiyacı olan perdelerin seçimi kullanıcıları kararsızlığa düşürmektedir. Perde seçimi sırasında dikkat edilmesi gerekilen hususlara özen gösterildiğinde doğru perde seçimini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Perde seçerken en önce dikkat etmeniz gereken husus ürün üretiminde kullanılan perde kumaşıdır. Kumaşın cinsi ve kalitesi perdenin ömrünü uzatacaktır. Bu sebeple kaliteli bir kumaş seçimi her zaman ideal bir seçimdir.

Ofis ortamı için de bu kural aynı şekilde geçerlidir. Yaşam alanlarımız olan ev içerisinde en çok kullanılan perde çeşitleri başlıca; fon perde, tül perde ve stor perde şeklindedir.

Ofis Stor Perde Modelleri

Ofis için stor perde seçimi dendiğinde kullanım açısından konforlu olup olmaması araştırılmaktadır. Stor perde özellikle ofis ortamlarında en çok tercih edilen perde çeşididir.

Stor perdeleri yalnız ofis ortamında değil; ev içerisinde ve kurumsal mekânlarda da kullanılabilir. Ofis içerisinde çalışma şartlarını aksatmayacak ve rahatsız etmeyecek türden perde seçimi şarttır.

Bu tarz perdelerin arasında da tül perde veya fon perde bulunmaz. Genellikle stor perde, zebra stor perde ve jaluzi perde kullanımı ofis ortamlarında tercih edilmektedir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

BRİLLANT 1 KALİTE Ofis Perde, Ev Perde Düz Beyaz Stor Zebra Perde Etek Dilimsiz

181.86585.00
YUMAKLAR CONCEPT   STOR PERDE BEYAZ Etek Dilimsiz Ürünün kutusundan kolay tavan ve korniş montaj parçaları  Orjinal yüksek kalite, leke tutmayan,

Brillant İthal Ekru Etek Düz Stor Perde

181.86473.20
Fauralı Garantili Hızlı Kargo

Brillant Stor Perde Ekru Etek Dilimli

181.86473.20
Fauralı Garantili Hızlı Kargo
Listeye geri dön