Blog

Yastık

Doğru Yastık Seçimi
Herkes farklı yatış biçimi ve uyku alışkanlığına sahiptir. Yapısal özelliklerimiz ve yatış biçimlerimizi de farklılaştırır. Bu nedenle online mağazamızda yastık al bölümüne geldiğinizde fiziksel ve yatış biçimine uygun yastık modelleri içinden yastık tercih etmenizi önermekteyiz. Tercihiniz aynı zamanda nasıl uyuyacağınızın da belirleyicisi olacaktır.

Sağlıklı ve kaliteli bir uyku, sağlıklı hayatın omurgası ve herkesin sahip olması gereken bir yaşam kaynağıdır. Zaman zaman boyun ağrısı sorunu ile karşılaşmaktayız. Bu tür durumlarda uzman doktorların da tavsiyesi ile yapacağınız en iyi ortopedik yastık seçimi sağlığınız için önemlidir. Medikal yastık grubundan ihtiyacınıza göre seçeceğiniz visko yastık ve lateks yastık özellikle boyun bölgesinin boşluklarını dolduran yapıya sahip yastık çeşitleri grubundadır. Visco yastık, özellikle yüz üstü yan ve sırt üstü yatış pozisyonlarında vücuda ekstra rahatlık sunan ortopedik yastık çeşididir.

Kaz tüyü, okaliptüs ağacından elde edilen Türkiye’nin ilk Tencel yastık yorganı, bambu, yün başta olmak üzere doğal dolgu malzemeleriyle tasarlanan sağlıklı ve konforlu uyku ürünlerimiz; doğal, hafif, sıcak ve yumuşacık şık dokunuşlarıyla dinlenme ihtiyacınızı karşılayacak.

Higroskopik özelliği ile kaz tüyü yastık doğallığından vazgeçemeyenler için farklı yumuşaklık ve özelliğe sahip çok sayıda yastık uykunuza eşlik etmeyi bekliyor. Akıllı teknolojilerle üretilen elyaf yastık grubumuzdan, kuru temizlemesiz, kolay yıkanabilir özelliği ile anti alerjik yastık ihtiyacınıza sunmuş olduğumuz elyaf yastık fiyatları ve seçenekleri güvenilir bir tercih oluyor.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Bi Home Kadınca Bambu Klimarel Yastık 50×70

199.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Cralıche Home Bambu Yastık 50×70

135.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

İSSİMO HOME NATURE SİLKY İPEK SİLİKON YASTIK

99.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Kadınca Bi’Home Bambu Welsoft Yastık

210.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Kadınca Bi’Home Bambu Welsoft Yastık

210.00
Faturalı Aynı Gün Ücretsiz Hızlı Kargo

Kadınca Bi’Home Tekstil Bambu Yastık

210.00
FATURALI AYNI GÜN ÜCRETSİZ HIZLI KARGO
Listeye geri dön